Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Sfera

Sfera môže ponúknuť širokú škálu potravinárskych výrobkov, občerstvenia, fliaš a plechoviek. S vynikajúcim pomerom kapacity k veľkosti je stroj schopný ponúknuť širší výber produktov a umožniť väčšiu škálu individuálnych chutí. Vďaka svojmu elegantnému a rafinovanému dizajnu a širokým podsvietením displejom má používateľ maximálnu viditeľnosť produktu, čo robí Sferu vynikajúcim distribučným riešením pre preplnené miesta, kde je nevyhnutný rýchly servis.

Technické špecifikácie automatu:

KAPACITA
Počet zásuviek: 6
Počet selekcií v zásuvke: 8
Počet volieb: do 42

Výška: 1830mm
Šírka: 880mm
Hĺbka: 890mm

Snakky

Vďaka užívateľsky prívetivým funkciám a zredukovaným rozmerom ponúka Snakky perfektné riešenie pre mnoho malých a stredne veľkých podnikov. Taktiež ponúka vysokú efektivity čo sa týka pomeru cena/kvalita. Je navrhnutý tak, aby tvoril perfektnú dvojicu s nápojovým automatom Kikko. Vďaka inovatívnemu dizajnu a flexibilite si automat estetický sadne aj s ostatnými strojmi značky Necta.

Technické špecifikácie

Počet volieb: 36
Počet zásuviek: 6
Výška: 1700 mm
Šírka: 700 mm
Hĺbka: 853 mm
Hĺbka pri otvorení 1335 mm
Váha netto: 190 kg
Napätie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz

Snakky Max

Snakky Max je predajný automat ponúkajúci vysokú kvalitu vďaka S&F riešeniu pre veľké firmy. Je navrhnutý tak, aby vizuálne dokonalo ladil s ostatným automatmi značky Necta. Snakky Max myslí aj na prírodu. Vďaka LED podsvieteniu, vylepšenému chladiacemu systému a špeciálne navrhnutému softvérovému riešeniu je až o 20% úspornejší ako predchádzajúce modely.

Technické špecifikácie

Počet volieb: 39
Počet zásuviek: 7
Výška: 1830 mm
Šírka: 735 mm
Hĺbka: 860 mm
Hĺbka pri otvorení: 1335 mm
Váha netto: 190 kg
Napätie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz